Ubytování pro firmy

Naše ubytování v Praze je vhodné pro všechny firmy, které posílají své zaměstnance na služební cestu či za prací do Prahy a jejího okolí. Pokud nechcete utrácet za drahé hotelové pokoje a jste pracovní skupina, využijte naše levné ubytování pro firmy. Nabízíme vám útulné a moderně zařízené dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje, se sociálním zařízením kuchyňkou a Wi-fi zdarma.

Naše levné ubytování nezruinuje vaši peněženku, současně vám však poskytne příjemné pohodlí a zázemí během vaší práce v Praze.

ubytování pro firmy v Praze

Jaké pokojenaše levné ubytování pro firmy nabízí?

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytovánízaměstnancůfirem převážně dělnických profesí, ale také pro jednotlivce. Naleznete u nás levné ubytování BASIC se standardním vybavením i s lednicí a odděleným mrazákem. K dispozici je umývárna a kuchyň se dvěma varnými centry. Wi-fi připojení je na naší ubytovně zdarma.

Ubytovat se můžete také v jednolůžkových a čtyřlůžkových pokojích STANDARD, které umožňují především dlouhodobé ubytování. Pokoje mají standardní vybavení a je možné je na přání doplnit o lednici, minibar či televizi. Pro tři pokoje tohoto typu je k dispozici společná kuchyň s jídelnou a koupelna s WC.

Pro firmy nabízíme také ubytování KOMFORT, které je obvykle využíváno zaměstnanci firem od pondělí do pátku a dlouhodobě. Opět se jedná o jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje, které disponují vlastní koupelnou s WC a jsou vybaveny minibarem a televizí. Samozřejmostí pak je Wi-fi připojení zdarma. Ve společných prostorech je navíc k dispozici čajová kuchyňka, vybavená mikrovlnou troubou a varnou konvicí.

Náročnějším hostům můžeme nabídnout dvoulůžková STUDIA, která jsou prostornější a jejich součástí je vlastní čajová kuchyňka a balkon.

kvalitní ubytování v Praze pro firmy

 

Ubytování v Praze pro firmy s nejvyšší mírou pohodlí

Našim firemním zákazníkům také můžeme nabídnout ubytování v apartmánech Praha. Apartmány jsou 1 až 4 pokojové a nabízí nejvyšší míru pohodlí a soukromí, současně se však stále jedná o levné ubytování v ceně běžné ubytovny.

Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, vícepokojové varianty dokonce jídelnou. Dále mají vlastní WC a koupelnu nebo dvě koupelny. Jsou moderně vybaveny zánovním nábytkem a každý pokoj obsahuje standardně dvě lůžka, dva noční stolky, jeden psací stůl a jednu velkou šatní skříň. Dle přání hosta lze pokoje dovybavit dalším nábytkem, televizí, minibarem apod.

Ubytování pro firmy Ubytovna Praha

Levné ubytování pro firmy je poskytováno v lokalitě Ubytovna Praha 9, Bryksova. Obě ubytovací zařízení jsou dobře dostupná městskou hromadnou dopravou.Ubytování poskytujeme také sportovním skupinám. Pokud plánujete meeting pro vaši firmu, služební cestu nebo dlouhodobější pracovní pobyt, u nás máte dveře vždy otevřené! Levné ubytování v Praze - to je synonymum pro naše ubytovací zařízení.