Ubytování

Ubytování v apartmánech

Naše společnost se již téměř 20 let specializuje na krátkodobé, ale i dlouhodobé ubytování firem v apartmánech. Tyto  Apartmány v Praze 9 využívají již řadu let desítky Českých firem k ubytování  zaměstnanců, jedná se o špičky v oboru stavebnictví, energetice a dopravě. Ubytovat své zaměstnance můžete v našich apartmánech třeba jen na jeden den nebo i na několik let. 

více informací

Ubytování Komfort

Náš hostel nabízí ubytování v pokojích KOMFORT  tyto pokoje jsou vhodné ke krátkodobému ubytování turistů, ale jsou též hojně využívány zaměstnanci firem k ubytování od pondělí do pátku a to dlouhodobě .

více informací

Ubytování Standard

Levné ubytování Praha 9. Jednolůžkové, dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje se sdílenou koupelnou a WC. Tyto pokoje jsou vhodné k dlouhodobému ubytování jednotlivců s nejlepším poměrem mezi cenou a nabízeným komfortem.

více informací

Ubytování Basic

Dělnická ubytovna. Jedná se o základní kategorii levného ubytování v Praze, vhodný pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování zaměstnanců firem převážně dělnických profesí, ale i jednotlivců u , kterých je hlavním kritériem cena.

více informací

Dlouhodobé ubytování Praha

Využijte námi nabízené dlouhodobé levné ubytování v Praze. Ubytování je tak dostupné i v dlouhodobém horizontu. Námi nabízené ubytování vyniká nejen svou dopravní dostupnosti hromadnou dopravou, ale je vyhledáváno pro svůj relativní klid. K dispozici je Vám ubytovna Praha 9 .

více informací

Ubytování pro firmy

Plánujete služební cestu do Prahy, ale nechcete utrácet za drahé hotelové pokoje. Jste pracovní skupina a chystáte se do Prahy případně okolí Prahy za prací. Nabízíme levné, ale útulné ubytování v Praze, které rozhodně nezruinuje Vaši peněženku. Levné ubytování pro firmy je poskytováno v lokalitě. Ubytovna Praha 9 Bryksova.

více informací

Krátkodobé ubytování

Potřebujete se ubytovat v Praze, ale nechcete zruinovat rodinný rozpočet? Sehnat levné ubytování v Praze není někdy lehká záležitost. S námi máte tento problém vyřešený. Ubytovna Praha nabízí komfort za přijatelnou cenu. Levné ubytovny Praha mají celou řadu výhod. Jsou výborně dostupné hromadnou dopravou, a i když se nachází v centru Prahy, nabízí relativně klid. 

více informací