UBYTOVÁNÍ V HOSTELU V PRAZE

Hledáte levný hostel v Praze? Naše ubytování pro vás bude ideální volbou! Zajišťujeme ubytování v ubytovnách a apartmánech pro firmy, rodiny i jednotlivce. Nejsme pouze nejlevnější hostel v Praze, ale také velmi dbáme na příjemné pohodlí našich pokojů, kvalitně odvedený úklid a související poskytované služby.

Náš hostel Praha můžete využít během krátké pracovní cesty, dlouhodobější práce v Praze nebo například během výletu s rodinou. Zajišťujeme ubytování pro firmy, pokud tedy plánujete uspořádat meeting nebo pracovní schůzku, určitě lze využít volná místa v našem pražském hostelu. Těšit se můžete na útulně a moderně zařízené dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje, které disponují sociálním zařízením, kuchyňkou a Wi-Fi zdarma.

Náš levný hostel v Praze vám poskytne příjemné zázemí při vaší návštěvěhlavního města, a to ať se do Prahy chystáte za jakýmkoliv účelem.

hostel Praha

Jaké ubytování hostel Praha nabízí?

Hostel Praha poskytuje krátkodobé i dlouhodobé ubytování nejen zaměstnanců firem, ale také rodin, pracovních a sportovních kolektivů nebo jednotlivců. V současné době vlastníme dvě ubytovny a několik apartmánů.

Ubytování v hostelu Praha je rozděleno na několik kategorií. Naleznete u nás levné ubytování BASIC, které je vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování zaměstnanců, ale také jednotlivců. Je vhodné pro všechny, kdo hledají nejlevnější hostel v Praze. Toto ubytování disponujestandardním vybavením a lednicí s odděleným mrazákem. K dispozici je umývárna a kuchyň se dvěma varnými centry. Wi-fi připojení je v celé naší ubytovně zdarma.

Pokud hledáte levný hostel, ale upřednostňujete dlouhodobé ubytování, nabízíme jednolůžkové a čtyřlůžkovépokoje STANDARD. Tyto pokoje jsou standardně vybaveny a na přání je lze doplnit o lednici, minibar či televizi. Denní úklid společných prostorů je samozřejmostí. Kuchyň s jídelnou a koupelna s WC jsou společné pro tři pokoje tohoto typu.

V nabídce je také ubytování KOMFORT, určené převážně pro firmy. Obvykle je využíváno dlouhodoběfiremními zaměstnanci od pondělí do pátku. Přes víkendy jsou pokoje KOMFORT vhodné pro krátkodobé ubytování turistů.

Vybírat lze z jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojů, které jsou vybaveny minibarem a televizí. Pokoje disponují vlastní koupelnou s WC. Občerstvit se a uvařit si kávu můžete v čajové kuchyňce,která je k dispozici ve společných prostorách.

Náročnější hosty můžeme ubytovat vedvoulůžkových STUDIÍCH, která jsou prostornější a jejich součástí je čajová kuchyňka a balkon.

hostel praha

Hostel Praha – ubytování v apartmánech

Hostel Praha nabízí také ubytování v apartmánech Praha. Jedná se o 1 až 4 pokojové apartmány s nejvyšší mírou pohodlí a soukromí. Současně je však zachována nízká cena jako v případě ubytování v levném hostelu.

Apartmány jsou moderně vybaveny zánovním nábytkem. Každý pokoj disponuje dvěma lůžky, ale na přání zákazníka mohou být i čtyřlůžkové. Každý apartmán je vybaven kuchyňským koutem, vícepokojové varianty také jídelnou. Součástí je vlastní WC a koupelna nebo dvě koupelny, dva noční stolky, jeden psací stůl a jedna velká šatní skříň. Dle přání hosta lze pokoje dovybavit dalším nábytkem, televizí, minibarem apod.

Hostel Praha a volná místa

Pokud máte zájem o ubytování v našem hostelu Praha, kontaktujte nás nebo zašlete nezávaznou poptávku. My vám nabídneme volná místa v našem hostelu dle vašich požadavků. Můžete také provést rezervaci na telefonním čísle 777 177 002 nebo v online formuláři zde.