Ideální ubytování na jednu nebo více nocí v Praze

Chystáte se na výlet s rodinou, na školní výlet nebo na pracovní či sportovní utkání? Hledáte vhodné ubytování v Praze, které je levné a má dobrou dostupnost? Sehnat ubytování, které splňuje tyto podmínky, nemusí znamenat problém.

Ubytovna Praha

Nacházíme se na Bryksově ulici v části Praha 9 - Černý Most. Lokalita ubytování je blízko centra a zároveň má výbornou dopravní infrastrukturu. Na zastávku metra "Černý most" se dostanete za 10 minut pěšky. Také ubytování se nachází jen 10 minut od Sazky Arény, což jistě ocení mnozí, kteří navštíví Prahu za účelem kulturního vyžití.

Chystáte se ubytovat v Praze  jednu nebo na více nocí? Nabízíme ubytování různých typů:

Basic,

Standard,

Komfort,

Ubytování v apartmánech.

Ubytování Basic jistě ocení ti, kteří hledají krátkodobé ubytování např. na jednu noc nebo dlouhodobé ubytování, které využívají zaměstnanci firem.

Ubytování Komfort využívají převážně turisté, ať už jsou ubytováni na jednu nebo více nocí. Pokoje mají vlastní koupelnu a WC, televizor a minibar. Pro náročnější hosty jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje, které jsou prostornější a vybaveny vlastní čajovou kuchyní a balkonem.

Nejvyšší míru pohodlí a soukromí nabízí ubytování v apartmánech. Cena při tomto typu ubytování však zůstává stále příznivá. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (u některých typů i jídelna), vlastní koupelnou (u některých typů i dvěma koupelnami) a WC.

Cena samotného ubytování je nejdůležitějším kritériem při výběru ubytování. Hlavně pro ty, kteří hledají dlouhodobé ubytování. V nabídce máme slevy pro seniory a studenty ve výši 15% z uvedené ceny. Ubytování ve 2 až 5 lůžkových pokojích se pohybuje od 180 Kč za osobu na noc. Při dlouhodobém ubytování je cena 4 500 Kč za osobu na měsíc.

 

ubytování v Praze na jednu noc

Ubytování na jednu noc pro firmy

Pokud hledáte komfortní ubytování pro zaměstnance Vaší firmy jste na správném místě. Naše ubytování ubytuje zaměstnance, kteří jsou posláni do Prahy na pracovní cestu ať už na jednu nebo více nocí, popřípadě zaměstnance, kteří odešli za prací do Prahy. Nabízíme útulné a moderní zařízené pokoje, které jsou dvoulůžkové nebo čtyřlůžkové se sociálním zařízením a kuchyňkou. Wi-Fi je samozřejmostí. Navíc poskytujeme bonusový program pro firmy, což znamená slevu na ubytování od 5 - 20%.

Určitě si u nás vyberete ubytování, které splní Vaše očekávání. Pro více informací můžete napsat email na info@ubytovny-praha.com nebo zavolat na telefonní číslo (+420) 777 136 111. Budeme se na Vás těšit!

 

ubytovna na jednu nebo více nocí