Ubytovna s vlastním sociálním zařízením Praha

Ubytovna s vlastním sociálním zařízením Praha

Naše Ubytovna Praha nabízí komfortní ubytování v několika typech pokojů. Jsme ubytovna s vlastním sociálním zařízením a nabízíme krátkodobý a dlouhodobý pronájem ubytování pro firemní zákazníky, turisty i rodiny.

Jaké pokoje ubytovna s vlastním sociálním zařízením nabízí?

Ke krátkodobému ubytování turistů nebo naopak k dlouhodobému pobytu firemních zaměstnanců nabízíme pokoje KOMFORT, které právě firemní zaměstnanci využívají od pondělí do pátku. Tyto pokoje jsou 1–4 lůžkové a disponují vlastní koupelnou a WC.

Naše ubytovna s vlastním sociální zařízením je mimo jiné v pokojích KOMFORT vybavena minibarem a televizí. Součástí je také připojení k internetu pomocí Wi-Fi, které je zdarma, pokoje dále disponují povlečením a ručníky. Ve společných prostorech se nachází čajová kuchyňka vybavená rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou.

Pro náročnější hosty máme v naší ubytovně také k dispozici dvoulůžková STUDIA, která jsou též s vlastním sociálním zařízením a jejich součástí je navíc vlastní čajová kuchyňka a balkon.

 

Poskytujeme krátkodobé i dlouhodobé ubytování

Díky tomu, že jsme ubytovna s vlastním sociálním zařízením, můžeme vám poskytnout krátkodobý i dlouhodobý pronájem ubytování v Praze. Víme, že sehnat ubytování v našem hlavním městě není vůbec jednoduché a zejména najít takové útočiště, které bude komfortní a zároveň levné, to je oříšek!

U nás si můžete být jisti, že vyberete dobře! Klademe důraz na nejvyšší míru pohodlí a soukromí, naši hosté oceňují zejména čistotu a pravidelný úklid, vysoký komfort a výborné umístění Ubytovny v Praze 9 Černý Most. Získáte zde skutečné zázemí a můžete si tu v klidu odpočinout a nabrat síly.

Kde najdete Ubytovnu Praha s vlastním sociálním zařízením?

Naše ubytovna se nachází v Praze 9 na Černém Mostě. Kromě pokojů s vlastním sociálním zařízením nabízíme také pokoje BASIC, které se řadí k základní kategorii ubytování a nabízí levné ubytování se společným sociálním zařízením.

Dále nabízíme pokojeSTANDARD, které lze využít především pro dlouhodobý pobyt, přičemž vždy pro tři pokoje tohoto tipu je k dispozici společná kuchyň s jídelnou a koupelna s WC. Pro náročnější klientelu požadující nejvyšší míru soukromí jsou k dispozici 1–4 pokojové apartmány s vlastní kuchyní i sociálním zařízením. Ubytování v apartmánech poskytuje vysoký komfort při zachování ceny běžné ubytovny.

vlastní sociální zařízení

 

Hledáte ubytovnu s vlastním sociálním zařízením v Praze? Rádi vám nabídneme vhodné ubytování podle vašich požadavků a možností. Kontaktujte nás nebo nám zašlete nezávaznou poptávku, spojíme se s vámi a poradíme vám s výběrem.