Ubytování pro firmy

Naše ubytování v Praze je vhodné pro všechny firmy, které posílají své zaměstnance na služební cestu či za prací do Prahy a jejího okolí. Pokud nechcete utrácet za drahé hotelové pokoje a jste pracovní skupina, využijte naše levné ubytování pro firmy. Nabízíme vám útulné a moderně zařízené dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje, se sociálním zařízením kuchyňkou a Wi-fi zdarma.

Naše levné ubytování nezruinuje vaši peněženku, současně vám však poskytne příjemné pohodlí a zázemí během vaší práce v Praze.

ubytování pro firmy v Praze

Jaké pokojenaše levné ubytování pro firmy nabízí?

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování zaměstnanců firem převážně dělnických profesí, ale také pro jednotlivce. Naleznete u nás levné ubytování BASIC se standardním vybavením i s lednicí a odděleným mrazákem. K dispozici je umývárna a kuchyň se dvěma varnými centry. Wi-fi připojení je na naší ubytovně zdarma.

Ubytovat se můžete také v jednolůžkových a čtyřlůžkových pokojích STANDARD, které umožňují především dlouhodobé ubytování. Pokoje mají standardní vybavení a je možné je na přání doplnit o lednici, minibar či televizi. Pro tři pokoje tohoto typu je k dispozici společná kuchyň s jídelnou a koupelna s WC.

Pro firmy nabízíme také ubytování KOMFORT, které je obvykle využíváno zaměstnanci firem od pondělí do pátku a dlouhodobě. Opět se jedná o jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje, které disponují vlastní koupelnou s WC a jsou vybaveny minibarem a televizí. Samozřejmostí pak je Wi-fi připojení zdarma. Ve společných prostorech je navíc k dispozici čajová kuchyňka, vybavená mikrovlnou troubou a varnou konvicí.

Náročnějším hostům můžeme nabídnout dvoulůžková STUDIA, která jsou prostornější a jejich součástí je vlastní čajová kuchyňka a balkon.

kvalitní ubytování v Praze pro firmy

 

Ubytování v Praze pro firmy s nejvyšší mírou pohodlí

Našim firemním zákazníkům také můžeme nabídnout ubytování v apartmánech Praha. Apartmány jsou 1 až 4 pokojové a nabízí nejvyšší míru pohodlí a soukromí, současně se však stále jedná o levné ubytování v ceně běžné ubytovny.

Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, vícepokojové varianty dokonce jídelnou. Dále mají vlastní WC a koupelnu nebo dvě koupelny. Jsou moderně vybaveny zánovním nábytkem a každý pokoj obsahuje standardně dvě lůžka, dva noční stolky, jeden psací stůl a jednu velkou šatní skříň. Dle přání hosta lze pokoje dovybavit dalším nábytkem, televizí, minibarem apod.

Ubytování pro firmy Ubytovna Praha

Levné ubytování pro firmy je poskytováno v lokalitě Ubytovna Praha 9, Bryksova. Obě ubytovací zařízení jsou dobře dostupná městskou hromadnou dopravou. Ubytování poskytujeme také sportovním skupinám. Pokud plánujete meeting pro vaši firmu, služební cestu nebo dlouhodobější pracovní pobyt, u nás máte dveře vždy otevřené! Levné ubytování v Praze - to je synonymum pro naše ubytovací zařízení.